У Кропивницькому навчатимуть долати посттравматичний стрес

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 661

У Кропивницькому 29-30 жовтня відбудеться дводенний навчально-практичний тренінг «Запобігання посттравматичного стресового розладу.Трансформація.»

Люди повертаються з війни. І продовжують беззбройну війну в мирному житті, серед нас. Беззбройну війну з собою і з нами.

Люди, що побували у збройному конфлікті, отримали тілесні та психологічні травми, мають специфічні особливості і труднощі при поверненні в мирне життя та інтеграції в суспільство.

Головна мета проекту -сприяти кращому розумінню громадськістю України проблем роззброєння і повернення воїнів до мирного життя, роз’яснюючи психологічні особливості інтеграції воїнів у суспільство.
Формувати культуру толерантного ставлення населення до людей, що брали участь у збройному конфлікті на Сході України та повертаються до мирного життя.
Тренера:
Ніколаєнко Світлана - магістр психології, кризовий психолог, тренер в програмі "Основи лікування та запобігання посттравматичного стресу".

Матвієнко Оксана - практичний психолог, тренер в програмі "Основи лікування та запобігання посттравматичного стресу".

Тренінг розрахований на всіх зацікавлених та небайдужих громадян міст: волонтерів, психологів, медиків, членів сімей, друзів, колег.

Орієнтовна тривалість заходу – 2 дні / 16 годин.

По закінченню тренінгів будуть видаватись сертифікати ГО "Ассоциація військових психологів, клінічних психологів і психотерапевтів"
Орієнтована вартість 350 грн.
Організатор: Центр психологів-практиків, 0993059070 Олена,0684860133, 0660140628 Юлія

G

Сподобалася стаття?

мир тв
загрузка...