У Кропивницькому відбудеться вишкіл для бажаючих долучитися до скаутського руху "Пласт"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1340

У Кропивницькому відбудеться пластовий вишкіл, спрямований на залучення людей віком від 18 років до скаутського руху.

 

32

Для розвитку організації та відновлення роботи з новатством та юнацтвом (діти 6 -18 років), 22-23 жовтня у Кропивницькому відбудеться підготовчий пластовий вишкіл, участь у якому можуть взяти всі бажаючі віком від 18 років.

Організатори вишколу "Пласт - Національна скаутська організація України за підтримки БФ "Коло" Якщо тобі 18 років ти цікавишся патріотичним виховання, мандрівництвом, історією, організацією всеукраїнських акцій - цей семінар для тебе.

Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Пласт був створений у 1911 році, невдовзі після заснування скаутського руху Робертом Бейден-Пауелом в 1907 р., а вже 12 квітня 1912 року у Львові пластуни склали першу Пластову присягу. Серед засновників організації були д-р. Олександр Тисовський, Петро Франко (син Івана Франка) та Іван Чмола. В основі назви "Пласт" лежить відповідник англійського Scout (розвідник), взятий за прикладом пластунів - козаків-розвідників.

Після радянської окупації «Пласт» на Кіровоградщині відновлено у 1996 році. З того часу організація виховала чимало юнаків та юначок, які взяли участь в сотнях пластових заходів, та продовжують брати активну участь в житті області та країни.

Наразі в Кіровоградській області зареєстровано обласну та дві міські організації: у Кропивницькому та Світловодську (станиця Крилів).

Зголоситись на семінар-вишкіл можна заповнивши онлайн анкету тут. 

G

Сподобалася стаття?

мир тв
загрузка...