Кропивничан запрошують на відкриття квест-кімнати

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 899

7 жовтня у Кропивницькому у головному відділенні ПриватБанку, що по вул.Преображенській,26/70, гостинно відкриває двері таємничо-загадкова квест-кімната “Загублені у банку”.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

Усіх кмітливих, допитливих та креативних чекає захоплююча інтелектуальна гра. Квест-кімнати, яких до речі у Кропивницькому уже декілька, — новий вид розваг. Але це не лише інтелектуальна гра, що в майбутньому зменшить залежність людини від комп'ютерних ігор. У такий спосіб можна натренувати увагу, навчити себе дивитись на звичні предмети по-іншому , навчитись грати в команді і перевірити себе на рішучість у екстремальних умовах. А ще - це унікальний шанс для батьків та дітей провести час разом, відчути підтримку та дружнє плече найріднішої людини.

Для участі слід зібрати команду не менше 4-х осіб, до складу якої має обов”язково ввійти щонайменш один дорослий учасник. Команда має 60 хвилин на те, щоб розгадати всі загадки, котрі приведуть їх до перемоги. Для виходу з кімнати зовсім не потрібна велика фізична сила, не має значення зріст чи інші фізичні параметри людини. Головне - це логічне мислення.

Учасники, котрі мають картки Юніора, приймають участь у розвагах безкоштовно. Якщо ж Ви не маєте такої картки, не слід засмучуватись. Її можна безкоштовно отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Аби взяти участь у квесті досить звернутись до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати за безкоштовним номером цілодобової підтримки 3700. Єдина умова участі - наявність будь-якої картки ПриватБанку у батьків і карти Юніра у дітей.

G

Сподобалася стаття?

мир тв