Мешканці Кіровоградщини можуть вз'яти участь у конкурсі художнього репортажу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 335

Конкурс художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» стартує вп’яте і цього року має тему «Чому я ніколи звідси не поїду».
Коли країна перебуває у стані війни, а бажані реформи аж надто повільні, багато хто у суспільстві розчаровується та вибирає шлях еміграції. Однак на противагу цьому є численні явища, які є сильним контраргументом, мотивують та говорять про те, чому в Україні таки варто залишатися. Чи це талановита молодь, насичене культурне життя, громадські ініціативи тощо, чи питання ідентичності або навіть призма особистих історій. Це не має бути каталог добрих вчинків чи вакцина від нав’язливого «треба їхати», проте цікавий репортерський погляд на явища, які ми часто не зауважуємо. Тема життєствердна та багатогранна, дає широкий простір для вибору фокусу репортерського дослідження, і не обмежена географічно, адже цікаві історії є у кожному регіоні.

Чекаємо на ваші репортажі до 25 січня 2017 року.

До розгляду приймаються раніше неопубліковані художні репортажі українською мовою.
1. Автор повинен спиратися на власний досвід.
2. Автор має добре знати тему, орієнтуватися в інших текстах, написаних на вибрану тематику, прагнути об’єктивності.
3. Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь повинна бути не сухою газетною, а саме художньою.
Розмір репортажу до 40 000 знаків.
Члени журі: Андрій Бондар, Олег Криштопа, Марія Титаренко.
Нагороди: І місце – 10 000 грн. ІІ місце – 7 000 грн. ІІІ місце – 5 000 грн.
Десять найкращих репортажів увійдуть в альманах «Veni, Vidi, Scripsi», а лауреат конкурсу отримає право видати свою книгу репортажів у «Темпорі»
Готові тексти надсилати до 25 січня 2017 р. на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Результати конкурсу будуть оголошені 25 березня 2017 р.
Координаторка проекту: Олеся Яремчук
За підсумками минулих конкурсів видавництво «Темпора» видало чотири альманахи найкращих репортажів: «Світ у масштабі українського репортажу», «Де, як і чому працюють українці», «Історія наживо», а також «Війна. Життя de facto». Вийшли друком книги лауреатів конкурсу: Олега Криштопи «Україна. Масштаб 1:1» та Дениса Казанського «Чорна лихоманка: нелегальний видобуток вугілля на Донбасі».
Телефон для довідок: 063 775 17 57

Сподобалася стаття?
загрузка...