У Кропивницькому відбудеться наукова конференція на честь захисників України

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 331

12 жовтня 2016 року о 10.00 у конференц-залі Державного архіву Кіровоградської області відбудеться обласна науково-практична конференція «Земля, що народжує героїв: Центрально-Український регіон вшановує захисників Вітчизни».

Про це "Гречці" повідомили у Державному архіві області.

Під час конференції науковцями, краєзнавцями та істориками будуть обговорюватися питання: територія краю як театр воєнних дій (епохи визвольних змагань XVI-XVIІІ ст.ст. та російської експансії, ХХ ст., ІІ Світова війна, АТО), проблеми національної пам'яті та незасвоєні уроки; історія рідного краю та краєзнавство в системі патріотичного виховання; герої рідної землі.

Учасники конференції розкриють нові історичні факти про: видатних земляків, героїв-воїнів, які боронили українську землю виконуючи свій громадянський обов’язок.

Учасники конференції згадають тих, хто за покликом серця, не чекаючи повісток із військкоматів пішли на фронт захищати східні рубежі держави.

В рамках проведення обласної конференції відбудеться презентація виставки архівних документів та матеріалів «Непоборність козацького духу». В експозиції представлені документи та матеріали Держархіву області, про героїзм і творчі здобутки наших земляків, які своїми подвигами та діяльністю прославили наш рідний край.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...