У Кропивницькому презентуватимуть світовий бестселер Кена Робінсона «Школа майбутнього»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 860

У Кропивницькому відбудеться презентація книжки Кена Робінсона, Лу Ароніки «Школа майбутнього».

Захід відбудеться 24 жовтня 0 15.30 у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24).


Про це «Гречці» повідомив директор видавництва "Літопис" Михайло Комарницький.

Сер Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти,творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, пропонує у цій книжці практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.


Робінсон пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття.


У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.

Книжка «Школа майбутнього» є своєрідним рецептом, який допоможе всім нам почати рухатись у бік нової, якіснішої освіти.


Адже на думку Робінсона, мета освіти – дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми й активними, гуманними громадянами.

З нагоди публікації його першого україномовного перекладу сер Кен Робінсон записав відео спеціально для майбутніх читачів своєї книжки в Україні.

На Форумі видавців у Львові 2016 року «Школа майбутнього» увійшла в список 23-х найкращих книжок Форуму.

robinson 2

G

Сподобалася стаття?

мир тв