Обласна бібліотека Чижевського запрошує на виставки та перегляди фільмів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 726

Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 31 жовтня – 6 листопада 2016 року.


Книжкові виставки: У відділі рідкісних і цінних видань протягом місяця буде працювати виставка рідкісних та цінних видань «Родом з нашого міста (видатні ювіляри-земляки)».


У відділі обслуговування користувачів до Дня визволення України від німецько- фашистських загарбників працює книжкова виставка-панорама «В боях за Україну», також можна переглянути книжкову виставку до 80-річчя від Дня народження українського поета І.Драча «Життя і творчість Івана Драча».


Художні та інші виставки: фотовиставка до Всесвітнього дня тварин «Вони поруч з нами», фотовиставка Тараса Леонідова «Ізраїль: історичні контрасти”, фотовиставка «Життя прекрасна мить» фотохудожника-аматора Василя Пастуха; фотовиставка Глєба Цуканова «В калейдоскопі літа» із серії «Відкриваючи Україну»; виставка дипломних робіт студентів мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка «Відкриття» (роботи випускників 2016 року); художня виставка робіт Василя Коваля «Мої етюди».


У відділі абонемента розгорнулася виставка дитячих поробок «Мальовничі скриньки». Це звичайні дерев’яні скриньки, але якщо зазирнути всередину, можна побачити унікальні дитячі малюнки, виконані у 3D-форматі. Виставка працює до 7 листопада.


Кіноклуб «Екран» запрошує 2 листопада о 15.00 на перегляд фільму «Набережна туманів», Франція / 1938 р./, реж. Марсень Карне.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Запрошуємо на заняття з вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського чекає усіх бажаючих щодня, крім п’ятниці та вихідних о 17.00 на спілкування.

2 листопада о 14.00 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудуться Краєзнавчі студії, присвячені 105-річчю від дня народження Михайла Янгеля - вченого-механіка українського походження, конструктора у галузі ракетно-космічної техніки. Спогадами про відомого вченого та про свою службу на Байконурі поділяться наші земляки – Юрій Карапалов та Юрій Муконін.


3 листопада о 15.15 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться літературний дискурс «Зорі над Україною...» присвячений 70-річчю нашого поета-земляка, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка Дмитра Іванова. Захід проводить Небеленчук Ірина Олександрівна, кандидат пед. наук, ст. викладач Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

G

Сподобалася стаття?

мир тв