Обласна бібліотека Чижевського запрошує на виставки та перегляди фільмів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 412

Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 31 жовтня – 6 листопада 2016 року.


Книжкові виставки: У відділі рідкісних і цінних видань протягом місяця буде працювати виставка рідкісних та цінних видань «Родом з нашого міста (видатні ювіляри-земляки)».


У відділі обслуговування користувачів до Дня визволення України від німецько- фашистських загарбників працює книжкова виставка-панорама «В боях за Україну», також можна переглянути книжкову виставку до 80-річчя від Дня народження українського поета І.Драча «Життя і творчість Івана Драча».


Художні та інші виставки: фотовиставка до Всесвітнього дня тварин «Вони поруч з нами», фотовиставка Тараса Леонідова «Ізраїль: історичні контрасти”, фотовиставка «Життя прекрасна мить» фотохудожника-аматора Василя Пастуха; фотовиставка Глєба Цуканова «В калейдоскопі літа» із серії «Відкриваючи Україну»; виставка дипломних робіт студентів мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка «Відкриття» (роботи випускників 2016 року); художня виставка робіт Василя Коваля «Мої етюди».


У відділі абонемента розгорнулася виставка дитячих поробок «Мальовничі скриньки». Це звичайні дерев’яні скриньки, але якщо зазирнути всередину, можна побачити унікальні дитячі малюнки, виконані у 3D-форматі. Виставка працює до 7 листопада.


Кіноклуб «Екран» запрошує 2 листопада о 15.00 на перегляд фільму «Набережна туманів», Франція / 1938 р./, реж. Марсень Карне.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Запрошуємо на заняття з вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського чекає усіх бажаючих щодня, крім п’ятниці та вихідних о 17.00 на спілкування.

2 листопада о 14.00 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудуться Краєзнавчі студії, присвячені 105-річчю від дня народження Михайла Янгеля - вченого-механіка українського походження, конструктора у галузі ракетно-космічної техніки. Спогадами про відомого вченого та про свою службу на Байконурі поділяться наші земляки – Юрій Карапалов та Юрій Муконін.


3 листопада о 15.15 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться літературний дискурс «Зорі над Україною...» присвячений 70-річчю нашого поета-земляка, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка Дмитра Іванова. Захід проводить Небеленчук Ірина Олександрівна, кандидат пед. наук, ст. викладач Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...