У Кропивницькому навчатимуть аналізувати роботу нардепів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 719

2 листопада о 12.30 у Кропивницькому у 412 аудиторії Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбудеться інформаційний форум «Інструменти парламентського моніторингу: як дізнатися все про свого депутата».

За інформацією організаторів, під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА презентують інструменти для аналізу роботи парламенту, народних депутатів, парламентських комітетів та партій: Портал для аналізу голосувань народних депутатів та фракцій «Вони голосують для тебе», а також можливості та сервіси сайту ОПОРИ РАДА, пошуки по стенограмам парламенту і комітетів та інші інструменти парламентського моніторингу.

Такі інструменти дозволяють отримати більше інформації про результати роботи депутатів, ніж містять їхні офіційні сторінки на сайті Верховної Ради, а також допомагають здійснювати власний аналіз за власними критеріями та потребами.

До участі запрошуються представники студентської та журналістської спільноти, громадські активісти, а також усі, хто цікавиться політичним аналізом.

За коментарями звертатися:
Зоя Лебідь, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області, тел. (095)79-43-072 , email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

G

Сподобалася стаття?

мир тв