Представників місцевих громад Кіровоградщини запрошують на форум з енергоефективності

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 695

7 листопада в Харкові відбудеться другий українсько-німецький форум "ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність і агробізнес".

За інформацією організаторів, на форумі говоритимуть про енергоефективність та альтернативні – поновлювані – джерела енергії в житлово-комунальному господарстві та агросекторі.

До участі в ньому запрошують представників територіальних громад та органів місцевого управління Східної та Центральної України: як тих, котрі мають свої власні кейси роботи з програмами енергофективності, так і тих, котрі якраз шукають ідеї та контакти у цому напрямку. Участь у форумі безкоштовна, але з обов'язковою попередньою реєстрацією.
Зареєструватися на форум можна за посиланням.

Якщо у вас вуличні ліхтарі працюють на сонячних батареях, або ви поступово переходите на якесь дешеве екологічне паливо – наприклад, солом’яні брекети, зрештою, ви просто замінили вікна у шкільних приміщеннях аби не випускати тепло, – ми хочемо почути вашу історію”, – говорить одна з організаторів форуму, Почесний консул ФРН у Харкові Тетяна Гавриш.

"Коли децентралізовані громади зіткнуться з необхідністю самим нести витрати на тепло, світло тощо, вони змушені будуть шукати альтернативні економічні способи, – нагадує Гавриш. – І зрозуміло, що той, хто почне цей перехід сьогодні, менше втратить у майбутньому. Одне із завдань нашого форуму – познайомити органи місцевого управління з різними підходами до енергоефективності, конкретними рішеннями і конкретними постачальниками".

До слова, за даними проекту RE:Форма від hromadske.ua, вже в 2015 році в житловому секторі українці спожили на 57% кубометрів газу менше, ніж у 2006-му році. І ці показники, на думку експертів проекту, можна скоротити ще в два рази, якщо провести термомодернізацію будівель, замінити котли і встановити індивідуальні теплові пункти.

Серед спікерів форуму – голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александер Маркус, представник Європейської комісії (Група підтримки України) Кшиштоф Герульской, представник продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Йозеф Кінцле, співробітник з питань сільського господарства Посольства ФРН в Україні Германн Інтеманн, представники ЄБРР в Україні, Східного комітету Німецької економіки, Державної аѓенції з енергоефективності та енергозбереження та інші експерти.

Окрім того – представники великих компаній-постачальників енергоефективних рішень, таких як "Siemens Україна", "Бройер Штальтехнік ГмбХ", Ledlife, "Герц Констракшен", Phoenix Contact, REHAU та інших. Всього на форумі виступлять понад 30 українських та німецьких експертів – з актуальною інформацією про ринкові тенденції й новітні технології в галузі сільського господарства, біоенергетики, енергоефективності, а також про можливості залучення іноземних інвестицій.

Темами дискусійних панелей форуму стануть: "Енергоефективність у ЖКГ: нові можливості завдяки децентралізації", "Енергоефективність як тренд сучасного будівництва", "Моделі підвищення енергоефективності в агропромисловості", "Інновації в агросекторі: альтернативні джерела енергії", "Яку підтримку ЄС і Німеччина можуть надати Україні для розробки потенціалу енергоефективності” та воркшоп “Вузи і бізнес: європейський досвід підготовки кадрів для сфери енергоефективності".

Організатори форуму – Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку/офіс Дніпро, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Харкові, Делегація німецької економіки в Україні, Східний комітет німецької економіки.

Форум проходить один раз на 2 роки і збирає до 300 представників бізнесу, органів державного управління і потенційних інвесторів.

G

Сподобалася стаття?

мир тв