Кропивничан запрошують на заходи присвячені Дню писемності

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 617

8 листопада напередодні Дня української писемності та мови в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться День інформації «Книга відкриває світ».

 


Про це «Гречці» повідомили в обласній бібліотеці для юнацтва.


З нагоди свята у бібліотеці пройде День інформації «Книга відкриває світ», який включає в себе ряд заходів.


Відвідувачі зможуть ознайомитися з новою літературою та періодичними виданнями, які бібліотека отримала на протязі цього року. Друкована продукція буде представлена у цікавими виставками «Пізнаємо світ через мистецтво», «Мудра сова», «Книги осіннього настрою», «Світ техніки відкриває книга» виставками-інсталяціями «Чарівний світ квітів», «Читаючий мандрівник», «Валіза мандрівника», «Мозаїка книжкових новинок». Всі бажаючі зможуть сфотографуватися з книгою у нетрадиційному форматі та отримати фото на згадку.
Цікавими для користувачів в цей день будуть заходи «Хочу бути кращим», «Сімейні цінності – шлях до щастя родини». Увазі молоді буде представлений фільм з циклу «Невідома Україна» №79 «Після Валуєвського указу», який розповідає про складний та тернистий шлях української мови та дає можливість глядачам перевірити свої знання з української мови та дізнатися багато нового з історії її виникнення.


Бажаючі також зможуть взяти участь у загальноміському квесті «Мова – жива душа України», який буде проведено спільно з Кіровоградським кошем Українського дитячо-юнацького товариства «Січ».

Метою квесту є поглиблення знаннь молоді з української мови, знайомство з новими виданнями, що надійшли до бібліотеки. Це своєрідні мовні змагання. 6 команд, учасники з різних навчальних закладів міста будуть виконувати завдання, пов’язані однією сюжетною лінією. В кожному відділі бібліотеки будуть зашифровані підкази, що стосуються української мови, українського мистецтва, видатних історичних постатей України.

s0001

G

Сподобалася стаття?

мир тв