Кропивничан запрошують на "Музичний батл" у бібліотеці

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 705

16 листопада о 18.00у Кропивницькому в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва
відбудеться "Музичний батл", в рамках бібліопроекту «Креативна середа».

За інформацією організаторів, «Музичний батл» представлятиме собою креативний концерт студентів Кіровоградського музичного училища.

Концертна програма насичена, цікава та різноманітна адже представляє собою змагання музичних стилів, виконавців, вокальних та інструментальних колективів.

Як зазначає один з організаторів концерту – Дмитро Бичєв, творча молодь цікавиться різними напрямками музичної культури – від класики до репу. Саме це спонукає їх шукати можливості творчої реалізації та майданчики для виступів. Саме так виникла ідея провести нестандартного концерту талановитих, небайдужих виконавців.

Молоді виконавці представлять свої музичні вподобання та інтереси. На глядачів чекатимуть несподівані дуети – вокальні, інструментальні та змішані, естрадні та класичні пісні, народні пісні у сучасних обробках, класичні та сучасні інструментальні твори, а також музичні експромти та
сюрпризи.

Бібліотека також готує нестандартні виставки-інсталяції на тему музики та музичного мистецтва тож усі відвідувачі одразу зможуть підкріпити своє захоплення музикою книжною інформацією.


Вхід вільний

batl

G

Сподобалася стаття?

мир тв