Громади Кіровоградщини запрошують до участі в інвестиційній програмі міського розвитку

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 600

15 листопада розпочався прийом заявок на участь у програмі, яку запустили Британська Рада в Україні, Ґете-Інститут Україна та CANactions для ідентифікації, підтримки та втілення інноваційних проектів міського розвитку, повідомляє "Громадський простір".

За інформацією організаторів, особливу увагу буде приділено підтримці громад, які організовано працюють над вирішенням міських проблем і прагнуть залучити британський та німецький досвід в цій сфері.

Прогмамою передбачено підтримку найбільш інноваційним архітектурним/урбаністичним проектам з культурною складовою, націленим на вирішення викликів, що стоять перед постіндустріальними містами України (з населенням у 50,000 – 600,000). З надісланих пропозицій група міжнародних експертів обере два найперспективніші проекти, кожен з яких отримає до 15,000 євро на втілення. Агенції міського розвитку з Німеччини та Великої Британії будуть консультувати команди проектів-переможців, які також зможуть відвідати дані країни в рамках спеціальної навчальної подорожі по локаціях, що вже були успішно ревіталізовані.

Ключові дати:

Початок прийому заявок - 15 листопада 2016

Кінець прийому заявок - 16 січня 2017

Оголошення шорт-листу - 24 січня 2017

Оголошення переможців - 1 лютого 2017

Реалізація - лютий – листопад 2017

Деталі проекту шукайте за цим посиланням.

Для участі заповніть аплікаційну форму на сайті http://urbanaction.com.ua/ (включно з бюджетом) англійською мовою та надішліть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 січня 2017 року з темою листа “Urban Action: Ім’я вашого проекту”.

G

Сподобалася стаття?

мир тв