Мінрегіон визначатиме претендентів на посаду експертів з питань децентралізації на Кіровоградщині

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 648

Мінрегіон спільно з програмою «U-LEAD з Європою» відбирають експертів з питань децентралізації та регіонального розвитку у 24 областях України, в тому числі і Кіровоградщини.

 

Як повідомили у прес-службі відомства, міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Програмою «U-LEAD з Європою» оголошує конкурсний відбір експертів з децентралізації та фахівців з регіонального розвитку.

В кожній з 24 областей України буде відібрано по одному експерту з децентралізації та одному фахівцю з питань регіонального розвитку.

Ці експерти надаватимуть консультаційну та експертну підтримку у впровадженні реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи, децентралізації повноважень центральних органів виконавчої влади та реформи державної регіональної політики.

Заявки на участь у конкурсному прийматимуться до 11 грудня 2016 року.

Детальніше про конкурсний відбір експертів з децентралізації ТУТ, фахівців з питань регіонального розвитку ТУТ.

Довідково

Програма ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Німеччина, Швеція, Польща) і реалізується Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA).

G

Сподобалася стаття?

мир тв