У Кропивницькому відбудеться публічне обговорення результатів розслідування злочинів на місцевих виборах 2015 року

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 643

30 листопада об 11.00 в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА відбудеться публічне обговорення на тему «Проміжні результати розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів проти виборчих прав громадян на місцевих виборах-2015».

За інформацією організаторів, буде обговрюватися стан розслідування та притягнення до відповідальності за злочини проти виборчих прав громадян, вчинених протягом виборчого процесу на місцевих виборах 2015 року.

Під час заходу представники ОПОРИ презентують загальнонаціональний звіт та спеціальний регіональний огляд результативності розслідування виборчих злочинів.

До участі в публічному обговорені запрошено:
- представників Головного управління Національної поліції в регіоні, відповідальних за розслідування виборчих злочинів, та слідчих районних і міських управлінь;
- представників обласної прокуратури;
- суддів, які приймали рішення щодо злочинів на місцевих виборах;
- представників ключових територіальних виборчих комісій;
- представників місцевих організацій політичних партій і колишніх кандидатів
на місцевих виборах;
- журналістів, громадські організації, спостерігачів на місцевих виборах.

Публічна зустріч має на меті активізувати діалог між правоохоронними органами, виборцями, експертним середовищем, політиками у питаннях забезпечення принципу невідворотності покарання за виборчі злочини, напрацювання рекомендацій щодо удосконалення законодавчого регулювання та попередження відповідних правопорушень.

Адреса Кіровоградської регіональної торгово- промислової палати: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79а (конференц-зал).

Захід відбудеться за фінансової підтримки Ради Європи.

G

Сподобалася стаття?

мир тв