У Кропивницькому присвятять виставку "людям свободи"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 630


1 грудня о 14.00 у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «ЛЮДИ СВОБОДИ», присвяченої 25-річчю Всеукраїнського референдуму, який підтвердив проголошення Верховною Радою України 24 серпня 1991 року Акту про Незалежність України.
Здобуття державності - це результат тривалої боротьби і творчих зусиль багатьох видатних українців: політиків, військових, меценатів, публіцистів і митців, чия діяльність наблизила здобуття незалежності України, творила і зберігала дух свободи в українському суспільстві.

Матеріали виставки розповідають про життя і діяльність двадцяти шести визначних українців, які уособлюють у собі подвиг мільйонів, які своєю боротьбою та працею зробили можливим відновлення незалежності України у 1991 році. Двадцять шостий герой – наймолодший Герой України Назар Войтович, загинув захищаючи незалежність держави у зоні АТО.

Виставка «Люди Свободи» створена Українським інститутом національної пам’яті і діє у рамках однойменного інформаційно-просвітницького проекту.

Термін експонування виставки у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї – 1- 9 грудня 2016 року. Далі вона експонуватиметься протягом року у районних центрах і містах області.

За довідками та замовленням екскурсій просимо звертатися за адресою: м. Кіровоград, вул. Архітектора Паученка (колишня – Дворцова), 40,
Телефони для довідок: (0522) 27-18-41; 24-19-62, 050-561-56-22

G

Сподобалася стаття?

мир тв