Кропивничан запрошують на Андріївські вечорниці

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 992

13 грудня о 17.00 у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться святкування Андріївських вечорниць.

 

Споконвіку, в Україні на Андрія (Свято Андрія Первозваного вважається найбільшим передноворічним святом) проводять святкові вечорниці. Приміщення прикрашається вишиваними рушниками і дівочими віночками із стрічками, стіл – вишитою скатертиною, і, обов'язково, запалюються свічки. В цей вечір відбуваються різноманітні розваги: пісні, танці, кусання калити, святкова вечеря, а опівночі дівчата гадають, питають у Андрія про свою долю.

На гостей цього вечора очікують:

- музичні та танцювальні виступи;
- тематичні книжкові виставки;
- народні ворожіння, гуляння та обряди;
- тематичні майстер-класи;
- виставки творчих робіт українського народного мистецтва;
- частування українськими народними стравами.


Гості свята зможуть відвідати «Кімнату ворожінь» або «Хатинку- майстерні», де будуть проходити майстер-класи; заглянувши до локації «Народні забави», погратися у різноманітні ігри або переглянути кінострічки у «Новорічному кінозалі».


Опісля «народних гулянь» у всіх учасників заходу буде можливість переглянути концертну програму та посмакувати українськими народними стравами. Протягом свята, в рамках благодійної новорічної акції «Привітаймо воїнів разом!», буде діяти виставка-розпродаж на підтримку бійців, що знаходяться в зоні АТО.
Час та дата проведення заходу може змінюватись.


За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва. тел. 0954712767 - Букач Тетяна Станіславівна (завідувач сектором соціокультурної діяльності).

 

G

Сподобалася стаття?

мир тв