Кропивничан запрошують приєднатися до благодійної новорічної акції на підтримку бійців АТО

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 868

З 5 по 25 грудня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва, спільно з Громадською ініціативою «Армія SOS», УДЮТ «СІЧ» та ГО ТІМО «Відкриті двері» оголошує благодійну Новорічну акцію «Підтримаймо воїнів разом!».

В рамках акції відбудеться збір необхідних для воїнів речей, а саме: теплі шкарпетки, солодощі, фрукти, консервація, засоби особистої гігієни, миючи засоби, чай (одноразові пакетики), кава (в стіках).

Збір речей відбувається на 2-му поверсі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва у секторі соціокультурної діяльності.

У відділі мистецтв (2-й поверх) буде оформлено благодійну виставку- розпродаж, кошти від якої будуть використані на потреби бійців, що знаходяться в зоні АТО.

13 грудня о 17.00, під час святкування Андріївських вечорниць, кожен бажаючий зможе придбати речі з представленої виставки.

21 грудня о 17.00, в рамках бібліопроекту «Креативна середа», відбудеться черговий захід на підтримку воїнів АТО.

Під час концерту лунатимуть пісні талановитої молоді Кіровоградщини і у кожного з присутніх буде можливість підтримати воїнів, придбавши речі з благодійної виставки- розпродажу.

Усіх небайдужих запрошують приєднатися до Новорічної акції і таким чином привітати наших захисників з Новорічними святами.

Детальніше за телефоном: 0662266503 – Олександра, 0954712767 – Тетяна

bl a

G

Сподобалася стаття?

мир тв