У Кропивницькому пройде регіональний бізнес-форум «Україна - країна підприємців»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 836

9 грудня у Кропивницькому відбудеться масштабний захід - регіональний бізнес-форум "Україна - країна підприємців та підприємств".


Бізнес у актовій залі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (м.Кропивницький, вул.Преображенська,79А).


Будь-який підприємець зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу.

Ті, хто має ідеї та бажання, і лише планує розпочати власну справу, отримають відповіді на усі запитання щодо започаткування бізнесу. В ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовані на створення нових робочих місць.
На учасників Форуму чекають пізнавальні, креативні та неперевершені майстер-класи з франчайзингу (Franchising Full Cycle), масштабування бізнесу (Бізнес Молодість Україна) та Бізнес з Китаєм (компанія “Фіалан”)


Початок о 10:00.
Участь у форумі - безкоштовна.
Реєстрація - на kub.pb.ua/forums.

G

Сподобалася стаття?

мир тв