Вихованців музичних шкіл запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 898

Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики пам»яті Юлія Мейтуса «Класик-проект» запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі огляді творчості дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання , який відбудеться у м.Кропивницькому 27 січня 2017 року на базі музичного училища та музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса.


За інформацією організаторів, Всеукраїнський конкурс-огляд творчості дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання» проводиться у таких вікових номінаціях :
- «Перші кроки в музичній розвідці» (учні молодших класів ПСМНЗ) ;
- «Юніори музикознавства» (учні старших класів ПСМНЗ);
- «Молоді дослідники» (студенти ВНЗ І-ІІ р.а.)

Мета конкурсу-огляду - залучення до наукової роботи, рання спеціалізація учнівства та студентської молоді, адаптація наукових знань до вивчення практики композиторської, виконавської, музикознавчої та музично-педагогічної діяльності, здійснення музикознавчої експертизи нових напрямів і жанрів музичного мистецтва молодими представниками музичної еліти.

Вимоги до учасників конкурсу-огляду «Мейтусівські читання»:
Представлені на Конкурс-огляд дослідження мають бути написані українською мовою і містити особисті дослідження творчості українських композиторів (бажано свого регіону), музикантів та музичних гуртів.

До 1 січня конкурсного року керівники навчальних закладів подають заявку на участь їх представників в Конкурсі-огляді, електронну версію музичної розвідки учасника в обсязі 2–3–4 сторінки відповідно для зазначених категорій, шрифт New Romans, кегль 14, через півтора інтервали. Список літератури – наприкінці тексту в порядку застосування.

У день проведення Конкурсу-огляду учасники читань особисто представляють свою творчу роботу в межах 10 хв. Можливе використання аудіо, відео та слайд матеріалів, музичні ілюстрації представляються «наживо» у власному виконанні чи в супроводі інших виконавців.
Твори не рецензуються і не повертаються.

Запрошуємо до участі. Повністю положення розміщено на сайті Кіровоградського музичного училища.

З питань участі у Конкурсі – огляді звертатися за
телефонами 380507007005 , 0522378152

G

Сподобалася стаття?

мир тв