Анонси

Секс-працівниці Кропивницького та інших міст проведуть акцію під МВС України

. 3959

Секс-працівниці Кропивницького та інших міст, правозахисники та активісти напередодні Міжнародного дня подолання насильства проти секс-працівників 16 грудня 2016 року об 11:00 проведуть вуличну акцію перед будівлею Міністерства внутрішніх справ України із вимогою скасувати відповідальність за добровільну секс-роботу повнолітніх людей (ст. 181.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Акція має назву «Скасуйте покарання за секс-роботу!».


Про це повідомляють у Всеукраїнській благодійній організації «Легалайф-Україна».


Секс-працівниці, чия робота в Україні переслідується за законом, зазнають необґрунтованого насильства та дискримінації як з боку клієнтів, так і з боку самих правоохоронців.


Поліцейські шантажують та залякують секс-працівниць, які не можуть ефективно захистити свої права. Учасники заходу покажуть, яким чином відбувається переслідування та залякування через секс-роботу і закличуть правоохоронців припинити цю практику.


Спікери заходу: Наталія Ісаєва, Легалайф-Україна, Олена Фіськова, Легалайф-Україна, Маргарита Тарасова, Центр інформації про права людини, Оксана Покальчук, Amnesty International Ukraine, Сергій Перникоза, Асоціація УМДПЛ.


Важливо! Відмова від покарання (декриміналізація) не означає легалізацію. Учасники акції вимагатимуть скасувати відповідальність людей, які добровільно виконують секс-роботу, а не законодавчо врегулювати секс-бізнес.


Додаткова інформація за телефонами (067) 502-08-01, (097) 979-04-74 або електронною адресою nk@humanrights.org.ua.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама