Кропивничан запрошують на благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 896

21 грудня о 17.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва та Кропивницький кіш українського дитячо-юнацького товариства «Січ» запрошують небайдужих кропивничан на благодійний концерт «Музичний оберіг – захисникам!», що відбудеться в рамках бібліопроекту «Креативна середа».

 

Концерт проводиться спільно з громадською ініціативою «Армія SOS» на підтримку наших військових, що знаходяться в зоні АТО.

"Третій рік поспіль на Сході України мужні українці стоять на захисті своєї Батьківщини, боронять мир та спокій своїх родин, захищають нас – українців від біди. Знаходячись на передовій, далеко від рідної домівки під час зимових свят хлопцям, особливо потрібна наша підтримка!", - зазначають організатори.

В концерті беруть участь музиканти та танцюристи - Дмитро Скрипник, Сергій Компот Копотієнко, В’ячеслав Маринич, «Анатомія Стихій», клуб спортивного бального танцю «Діамант».

В рамках заходу буде організовано благодійний розпродаж картин і поробок кропивницьких майстрів та патріотичні майстер-класи.

Також на гостей заходу чекатиме чаювання та можливість поспілкуватися з учасниками концерту.

Концерт відбудеться в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
050 1527990 – Альона Шендеровська; 095 4712767 – Тетяна Букач

aaa

G

Сподобалася стаття?

мир тв