Бібліотеки Кіровоградщини запрошують приєднатися до Всеукраїнського радіофлешмобу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 587

Молодіжна група працівників Луганської обласної бібліотеки імені О. М. Горького запрошує бібліотеки України долучитися до радіофлешмобу «Good Silent Party», що проводитиметься 23 грудня з 18:00 до 20:00.

Захід проходить спільно з Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Ф. Потушняка (м. Ужгород) та за підтримки львівського мандрівного онлайн-радіо «Сковорода». Інформує Українська бібліотечна асоціація.


Метою акції є надання можливості молоді оцінити сучасні інтерактивні форми організації пізнавально-розважальних заходів, зокрема дозвілля у бібліотеці, та підтримка розповсюдження серед східних регіонів україномовної художньої літератури.


Акція проходитиме у бібліотеках форматі тихої вечірки в навушниках.

Всі бажаючі бібліотеки з різних куточків України мають змогу долучитися до Акції в режимі онлайн. Естафету розпочинає Луганська та Ужгородська ОУНБ. Кожен учасник флешмобу, знаходячись у приміщенні бібліотеки, приєднується до радіоефіру, вдягнувши навушники та слухаючи музику, що транслюватиметься на базі онлайн-радіо «Сковорода». Упродовж флешмобу ваша бібліотека незалежно від місця розташування матиме змогу приєднатися до заходу та провести тиху вечірку у своєму бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм.


Тиха вечірка у бібліотеці включає в себе також культурно-розважальну програму: проведення розіграшів, конкурсів, залучення користувачів бібліотеки до різних форм інтерактивної взаємодії.

Для того, аби взяти участь у флешмобі, необхідно написати листа за наступними контактами:

Летучий Сергій (Луганська ОУНБ), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. +30 67 283 14 40; тел. +30 50 838 11 67.


В листі вказати свої контактні дані: назва бібліотеки, місто (область), контактна особа, телефон та електронна пошта.

G

Сподобалася стаття?

мир тв