Афіша заходів художнього музею з 3 по 7 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 678

Обласний художній музей у Кропивницькому запрошує відвідати заходи з 3 по 7 січня 2017 року.

 


3 січня 2017 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із виготовлення виробів з кольорового паперу «Півник».

Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».


4 січня 2017 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із виготовлення новорічного календаря.

Проводить: Василь Коваль – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».


5 січня 2017 року о 13.00 буде проведено майстер-клас із виготовлення янгола з бісеру.

Проводить: Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи обласного художнього музею.

6 січня 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із образотворчого мистецтва «Різдвяна казка».

Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».


У обласному художньому музеї проводиться безстрокова акція «Замаскована турбота» (плетіння маскувальних сіток для військових). Долучитися можуть усі бажаючі в робочий час музею.

Також діє програма для дітей та батьків «Залиш дитинку на годинку» (мистецькі цікавинки: майстер-класи, ігри, перегляд мультиплікаційних фільмів та ін.).

Півник2  календар

зимова казка

 

G

Сподобалася стаття?

мир тв