Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з 9 по 15 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 652

У п'ятницю, 13 січня 2017 року обласна бібліотека ім. Дмитра Чижевського запрошує на святкування жителів та гостей міста з 18.00 до 23.00 на святкування Щедрого вечора та Меланки.


Протягом "Щедрого вечора" вас очікують щедрувальники і колядники, частування українськими традиційними святковими стравами - кутею та варениками. Вареники готують партнери бібліотеки - активісти волонтерського об’єднання «Кулінарна сотня».


Усі бажаючі гості свята зможуть придбати готову продукцію, а кошти від благодійного продажу будуть використані для підтримки воїнів АТО.


У програмі святкування: гоголівські вечорниці, «Таємниці мольфарок», новорічна інсталяція «Санчата побажань», майстер-клас написання свого імені кириличною абеткою, пісенний шабаш «Караглючимо», фотоательє «До третіх півнів», виставка новорічних прикрас «Новорічні дива», фотокарнавал «Йде зима, красуня мила», гостини у «Снігової королеви». А також чайні посиденьки, містична сила зачіски, щедрий ярмарок, концерти, художні, анімаційні фільми, спілкування з цікавими людьми. Загалом на всіх очікує безліч розваг і цікавинок.

Протягом «Щедрого вечора» - запис до бібліотеки безкоштовний.

Відкриті творчі студії: починаючи з 3 січня у холі ІІІ поверху обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з 11.00 до 14.00 студенти мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка в межах мистецької практики проводять відкриті студії з рисунку та акварельного живопису. На студії запрошуються жителі та гості міста, а також діти, які бажають опанувати техніку живопису. Вхід – вільний.

Книжкові виставки: в період зимових канікул запрошуємо учнів нашого міста та їх батьків відвідати бібліотеку Д.Чижевського і відпочити. «Дитячі куточки» у відділах абонемента і документів іноземними мовами - дитяча література, іграшки та розвиваючі ігри до ваших послуг.


У відділі мистецтв ви можете переглянути унікальну виставку ретро-фотографій «Ялинка на головній площі обласного центру 1939-2017», виставку ляльок стародавнього українського вертепу. Сама вистава вертепу буде проведена 13 січня, на «Щедрий вечір в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського». Індивідуальні та групові екскурсії проходитимуть в інтерактивній формі (гра, спілкування на розвиток асоціативного мислення).


В Орхуському центрі екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук працює виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва “Хоровод новорічних ялинок”, у відділі обслуговування користувачів у будь-який час можна пограти в шахи.


Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00.

G

Сподобалася стаття?

мир тв