Анонс заходів обласної бібліотеки для юнацтва з 16 по 22 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 559

З 16 по 22 січня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на свої заходи.
Книжкові виставки та виставки творчих робіт: У відділі популяризації книги продовжує діяти книжкова виставка «Соборна Україна: історична ретроспектива», присвячена Дню Соборності України. День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. У відділі сприяння технічній творчості молоді діє книжкова виставка «Українська хата традиціями багата». Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Виставку оформлено з метою розширення знань про українські народні традиції, обряди, спосіб життя, виховання любові до народної вишивки, шанобливе ставлення до історичного минулого свого народ.


з 16 січня у відділі мистецтв буде презентовано книжкову виставку «Зима на полотнах художників». Перед глядачами розгорнеться галерея чудових зимових краєвидів неповторних та талановитих художників України та світу.

з 17 січня у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Крути: символ української нескореності», присвячену Дню пам’яті Героїв Крут. Трагічна загибель Студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Виставку оформлено з метою збереження пам’яті про героїчні дні юнаків в обороні Волі України.


з 17 січня у відділі абонемента буде представлено книжкову виставку «Ім’я як символ». На виставці будуть представлені книги, в назвах яких зустрічаються імена. До уваги читачів буде представлена українська та зарубіжна література, а також книги для підліткового віку. Дізнайтесь про цікаві історії цих імен та їх героїв переглянувши оформлену виставку.


18 січня о 16.00 відбудеться розширене засідання літературного клубу «Ліра». В рамках заходу відбудеться зустріч-спілкування з молодою кропивничанкою, членом Національної спілки письменників України «Поетесою та дослідницею» – Надією Частаковою. Також традиційно відбудеться «Творча майстерня» під час якої учасники засідання поділяться власними творчими здобутками.


18 січня о 14.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді проведуть пізнавальну програму «Від святвечора до Водохреща». Захід проходитиме у вигляді зустрічі зі священиком Спасо-Преображенського Собору Іваном Шемедюком, який розповість учасникам про цикл зимових свят з християнської точки зору.


20 січня о 14.00 у відділі сприяння технічній творчості молоді відбудеться розважально-пізнавальна програма «Ой, прийдуть до тебе три празники в гості». Учасники заходу дізнаються про цикл новорічних свят, стануть учасниками майстер-класу зі створення об’ємної сніжинки та зігріються за горнятком запашного чаю.

G

Сподобалася стаття?

мир тв