У Кропивницькому пройде флешмоб музейних селфі

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1024

18 січня в Кропивницькому в художньому музеї та картинній галереї Петра Оссовського відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі.

 


Кіровоградський обласний художній музей приєднується до акції вдруге.

Про це повідомила на сторінці у фейсбук Тетяна Ткаченко Суханова.


Для участі у флешмобі необхідно прийти до музею чи галереї, придбати квиточок (відповідно вікової категорії вартість від 3-х до 11-ти грн.), зробити селфі та викласти у Facebook, чи Twitter чи Instagram із хештегами #MuseumSelfie і #Кіровоградський_обласний_художній_музей.

Учасники Акції, які зразу, ще перебуваючи в музеї, завантажать на своїх сторіночках у соціальних мережах (маємо доступ до WI-FІ) фото з вказаними хештегами та продемонструють їх будь кому із співробітників музею (Ви їх впізнаєте за беджиками – індивідуальними картками) отримають безкоштовне запрошення на двох осіб на наступне відвідування музею та картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».


По завершенню Акції співробітники музею переглянуть усі фото в соціальних мережах позначені хештегами #MuseumSelfie #Кіровоградський_обласний_художній_музей та #MuseumSelfie #Картинна_галерея_Петра_Оссовського_Світ_і_Вітчизна
й оберуть переможців, які отримають можливість безкоштовного відвідування музею протягом року та інші призи.


Використовувати в музеї та галереї спалах забороняється.

15977603 1547141098659887 6259668159938309604 n

G

Сподобалася стаття?

мир тв