Бібліотека імені Тараса Шевченка запрошує кропивничан на свої заходи

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 817

16 січня о 13.30 фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують учнів 1-4 класів завітати та взяти участь у історичному екскурсі «Наш край під час Другої світової війни» та познайомитися з книжковою виставкою «В безсмерті Вітчизни навіки живі», з нагоди 73-річниці визволення м. Кропивницький від німецько-фашистських загарбників.

17 січня о 14.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення буклету в програмі Microsoft Office Publisher».

18 січня о 15.00 відділ підліткового читання запрошує всіх бажаючих здійснити еко-прогулянку «Допоможемо зимуючим птахам». Разом ми зробимо добру справу – подбаємо про птахів і прилаштуємо годівничку в бібліотечному сквері. Також ви дізнаєтесь про користь птахів та важливість допомоги їм взимку. Захід проходитиме в рамках підліткового клубу «Уроки Мері Поппінс».

Напередодні Дня Соборності України 19 січня відділ підліткового читання пропонує познайомитися з літературою, представленою на книжковій виставці «Наша сила в єдності: Україна Соборна!». Ви зможете познайомитись з багатьма історичними джерелами, які розкажуть про те, як довго український народ боровся за свою державність.

19 січня о 13.30 фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують учнів 1-4 класів переглянути панораму фактів «Українці, що вдосконалили світ» та познайомитися з книжковою виставкою «Соборна Україна – одна на всіх як оберіг» до Дня Соборності України.

До 25-ї річниці державних символів України у відділі підліткового читання протягом січня діятиме книжкова виставка «Краса і велич символів державних».

G

Сподобалася стаття?

мир тв