У Кропивницькому пройдуть міжнародні змагання з розробки комп'ютерних ігор

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 932

20-22 січня у Кіровоградській льотній академії НАУ відбудеться хакатон Global Game Jam Ukraine 2017. Global Game Jam - це найбільший міжнародний хакатон (змагання з розробки комп'ютерних ігор).

Заснований хакатон у Сан-Франциско та з 2008 року охопив вже 93 країни світу.

Про це інформує офіційна сторінка заходу Global Game Jam.

Раз на рік, наприкінці січня, професіонали та ентузіасти ігробудівництва збираються разом, щоб наступні 48 годин попрацювати над розробкою комп'ютерних ігор.


У 2016 році Global Game Jam зібрав у світі 37000 учасників, які створили 6866 ігор. Тоді ж і Україна долучилась до цієї світової події. У стінах Кіровоградської льотної академії НАУ зібрались 78 представників Києва, Харкова, Кропивницького, Вінниці, Одеси, Запоріжжя та інших міст, які створили 14 проектів.

Інших обмежень - немає. Можливо працювати у команді будь-якого розміру чи наодинці, використовувати будь-які інструменти чи технологію (навіть можна розробити не комп'ютерну, а настільну гру). Головне - створити гру протягом джему та поділитися її кодом на офіційному сайті.

Основним призом для кожного учасника є, по-перше, власний проект, який згодом можна удосконалити та випустити на комерційній основі. Також унікальною є атмосфера творчості та співпраці, яка створюється на хакатоні. Багато знайомств з джему перетворюються у міцні професійні зв'язки.


Формат Global Game Jam Ukraine

20 січня, 14:00 - збір учасників хакатону у Кіровоградській льотній академії НАУ, спілкування, формування команд

15:00 - урочисте відкриття. Привітання організаторів та партнерів, доповіді українських та зарубіжних представників gamedev'у.

17:00 - оголошення теми джему Міжнародним оргкомітетом. Початок роботи.

Робота продовжується до неділі 22 січня. Існує можливість переночувати у наметах та спальниках прямо на місці проведення, щоб менше відволікатися від розробки гри. На місці будуть напої та печива, також працюватиме кейтерингова служба для замовлення їжі.

Протягом наступних 48 годин команди працюють за власним розкладом. Їх можуть консультувати присутні ментори.

21 січня до 11:00 - створення шаблону свого проекту та реєстрація всіх учасників команди на сайті центрального оргкомітету.

22 січня, 15:00 - завантаження свого проекту на сайт центрального оргкомітету. Початок роботу журі.

17:00 - презентації проектів. Протягом 5 хвилин у конференц-залі із проектором кожна команда демонструє свою роботу.


18:30 - нагородження переможців.

G

Сподобалася стаття?

мир тв