Бібліотека імені Тараса Шевченка запрошує кропивничан відвідати свої заходи

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 746

З 23 січня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку– «Чарівні мелодії Франца Шуберта», присвячену 220-ій річниці від дня народження австрійського композитора.

 

Франц Петер Шуберт – один із основоположників романтизму в музиці. Він прожив коротке життя, лише 31 рік, проте є автором понад тисячі музичних творів, серед яких понад 600 пісень, дев'ять симфоній, велика кількість творів камерної та сольної фортепіанної музики. На виставці представлені книги в яких розповідається про життя та творчість композитора, багато нотних видань.

З 25 січня у відділі абонементу починає діяти книжкова виставка «Читаймо німецькою», присвячена Року німецької мови в Україні. Одним із важливих умов вивчення іноземної мови є читання книг. Це не лише збільшує словниковий запас, а й покращує граматику та правопис, не кажучи уже про суттєвий вплив на якість читання і розмовних навичок. Тож завітайте до відділу та ознайомтесь з представленою літературою німецькою мовою.

24 січня о 14.00 працівники відділу популяризації книги проведуть урок історії «Де не має свободи, там не має Вітчизни».

25 січня о 12.30 та 26 січня о 13.30 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді проведуть слайд-бесіду «Соборність України» та майстер-клас з патріотичного арт-розпису.

З 26 січня розпочинається обласний Тиждень поетичного читання «Мандри в пошуках України», присвячений 120-річчю від дня народження видатного письменника-земляка Євгена Маланюка. Акція проходить з метою вшанування пам’яті та популяризації творчості поета серед юного покоління Кіровоградщини. В рамках тижня в бібліотеці будуть відбуватися різнопланові заходи – голосні читання, зустрічі, поетичні вечори тощо.

Докладніше про програму тижня можна буде дізнатися на сайті бібліотеки.


27 січня о 13.20 працівники відділу популяризації книги проведуть історичний екскурс до Дня Героїв Крут «Герої не вмирають». Захід проводиться з метою ознайомлення молоді з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

Час та дата проведення заходів може змінюватись.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.
тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;
0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua.
Години роботи з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субота.

G

Сподобалася стаття?

мир тв