Анонс заходів Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з 23 по 29 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 807

24 січня з 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі відбудеться тренінг для користувачів поважного віку «Медійна грамотність для людей поважного віку».

 

26 січня о 11.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться «Креативна лабораторія музикознавця», що проводиться в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики «Класик-проект» пам'яті Юлія Мейтуса. Захід відбудеться за участю: доктора мистецтвознавства, професора Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, члена Національної спілки композиторів України М.Д.Копиці – Карабиць, кандидата мистецтвознавства, старшого наукового співробітника Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т.Рильського НАН України І.М. Сікорської, кандидата мистецтвознавства, провідного наукового співробітника Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України В.В.Кузик, кандидата мистецтвознавства, викладача – методиста Кіровоградського музичного училища М.В.Долгіх, аспіранки КНУКіМ Я.А.Прохоренко-Деньгуб.

27 січня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться творча зустріч з поетом, прозаїком, номінантом обласної літературної премії ім. Є. Маланюка Василем Мошуренком, який розповість про свою творчість.

Книжкові виставки

«Символи України крізь віки – обереги держави та народу», до Дня соборності України «Соборність України — соборність нашої свідомості», до Дня пам'яті героїв Крут працюють книжкові виставки «Крути: історія української нескореності», «Крути: найбільше важить слово правди».
До Міжнародного пам’яті жертв Голокосту книжкова виставка «Хвилююча історія Голокосту». Календар мистецтв: книжкова виставка до 185-річчя від дня народження Едуарда Мане (1832-1883), французького живописця. До 220-річчя від дня народження Франца Петера Шуберта (1797-1828), австрійського композитора.

Творчі та інші виставки

«Декоративно-ужиткове мистецтво американських індіанців», «Все в ажурі», «Фортеці Задніпров’я у ХVІІІ ст.», роботи учнів художньої школи.

Відкриті творчі студії: у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського щодня
крім вихідних з 11.00 до 14.00 студенти мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка
в межах мистецької практики проводять відкриті студії з рисунку та акварельного живопису. На студії запрошуються жителі та гості міста, а також діти, які бажають опанувати техніку живопису.

Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

G

Сподобалася стаття?

мир тв