Програму сприяння громадської діяльності презентують у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 723

25 січня о 15:00 у Кропивницькому у прес-клубі  відбудеться презентація діяльності активістів програми сприяння громадській діяльності «Долучайся!»Програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (PactInc.) в Україні.

 

Як повідомляють організатори, під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери й види її діяльності, а також буде окреслено план роботи на перший рік роботи. Громадські організації матимуть можливість отримати відповіді на свої запитання та поділитися своїмі ідеями та досвідом.

Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Програма надаватиме підтримку у вигляді грантів українським національним, регіональним та місцевим організаціям та коаліціям, а також новоствореним ОГС, незареєстрованим групам та неформальним громадянським ініціативам.

До зустрічі запрошуються представники громадських організацій та місцевих ЗМІ.

Довідково

Пакт Інк. (Pact) - міжнародна неурядова організація, що працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я.
Контакт: Програма «Долучайся!», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

G

Сподобалася стаття?

мир тв