У Маловисківській міськраді з'явилася вакансія

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 996

На Кіровоградщині виконавчий комітет Маловисківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

 

Як повідомляють на сайті міськради, до участі у конкурсі запрошуються громадяни України з такими вимогами:

-освіта повна вища: землевпорядкування та кадастр, інженерно-технічна, екологія, інші спеціальності за фахом по профілю земельного відділу;

-кваліфікаційні вимоги відповідно до Довідника Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців;

-досконале володіння державною мовою;

-володіння персональним комп’ютером

-стаж роботи за фахом.


До конкурсної комісії необхідно подати заяву про участь у конкурсі, особову картку (форма П-2ДС), копію документа про освіту, копію паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних), декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, 2 фотокартки (4х6 см.).

Заяви та документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в засобах масової інформації.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Маловисківської міської ради Жовтило А.В. та начальником загального відділу виконавчого комітету Маловисківської міської ради Берегуленко Т.М.

Термін подання документів: до 28 лютого 2017 року включно.

Адреса: Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, виконавчий комітет Маловисківської міської ради.

Телефон для довідок:(05258) 5-14-51,  5-16-90.

G

Сподобалася стаття?

мир тв