Кропивничан запрошують взяти участь в акції до Дня дарування книг

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1451

Обласна бібліотека для юнацтва у Кропивницькому запрошує містян взяти участь в акції до Міжнародного дня дарування книг.

Як повідомляють у бібліотеці, 14 лютого в багатьох країнах світу відзначають не лише День святого Валентина, а ще Міжнародний день дарування книжок (International Book

 

Giving Day).

Це одне з наймолодших свят в календарі. Започаткувала його американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.

У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги.

Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.

"Якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними, – збагатіть їх гарними побажаннями і подаруйте бібліотеці! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен,
багатшим стане бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Усі книги, подаровані нашій бібліотеці, будуть оформлені в окрему книжкову виставку", - звертаються організатори.

1

G

Сподобалася стаття?

мир тв