Школярів Кіровоградщини запрошують до участі у Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня матері

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1662

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти спільно з громадською організацією «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» оголошують V-й Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди Дня матері.

Метою конкурсу є привернути увагу громадськості до проблем української родини, виявити й підтримати обдарованих дітей, повідомляє "Інститут модернізації змісту  освіти".

Конкурс проводитиметься з 15 лютого до 15 квітня 2017 року серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, а також позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.
Роботи, написані українською мовою, слід надсилати в електронному форматі на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , а друковані – на адресу: м. Київ, вул. Саксаганського, 3, поверх 3, громадська організація «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво».

Твори та малюнки оцінюватиме професійне журі, а підсумки конкурсу підбиватимуть до Дня матері в Україні, що відзначається у травні. Переможці у кожній номінації отримують призи.
Детальна інформація про конкурс – за посиланням goo.gl/pc8hmF

Anneye mektup 2017

G

Сподобалася стаття?

мир тв