Села Кіровоградщини можуть здобути фінансовий приз у Всеукраїнському конкурсі

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 552

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) оголошують про старт II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

 

d569c88 2017

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Франції в Україні (узгоджується), Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

Мета проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Період проведення: квітень-вересень 2017 року.

Етапи проведення

З 3 квітня по 15 травня — прийом заявок (заявку може надіслати кожен бажаючий, див. «Вимоги до села-претендента на конкурс»).

З 16 по 31 травня — перший етап конкурсу — півфінал — члени експертної ради (див. «Склад експертної ради») визначать 20 сіл-претендентів.

З 1 червня по 16 липня — «Неймовірний сільський автопробіг». Журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 20 сіл.

З 16 липня по 16 серпня — другий етап конкурсу — фінал: на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради (див. «Склад експертної ради») виставить оцінки селам-конкурсантам*.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино.

24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

*при підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки експертної ради будуть зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно максимальний бал для кожного села-конкурсанта від онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

Вимоги до села-претендента

- Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Текст не більше 1 тис. знаків з пробілами (форма заявки буде доступна з 3 квітня).

- Обов'язково вказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

- Фото і відеоматеріали — за бажанням.

- >Заявки надсилайте на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 3 квітня із зазначенням в темі листа назви села, або у Вас буде можливість заповнити її онлайн.

Примітка: до плей-листа конкурсу увійдуть найнеймовірніші села, заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.

Склад експертної ради

- Владислава Рутицька, радник міністра аграрної політики та продовольства України;

- Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»;

- Олександр Лієв, голова правління Асоціації гостинності України;

- Іван Томич, президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України;

- Геннадій Новіков, голова Аграрного союзу України;

- Микола Фурсенко, голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;

- Валентина Борисенко, доктор історичних наук, професор, завідувач відділу архівних наукових фондів Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України;

- Сергій Підмогильний, керівник Української асоціації активного та екологічного туризму;

- Яніна Гаврилова, керівник Науково-консультаційного центру з туризму, керівник Асоціації гідів України;

- Анатолій Циркун, директор УКАБ-сервісу, генеральний директор агентства AgriEvent, керівник агентства AgriTravel;

- Ольга Сидоренко, директор журналу Agroexpert;

- Алла Стрижеус, головний редактор AgroPortal.ua.

Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце — 50%, друге місце — 20%, третє місце — 10% , 20%, що залишилися від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.

Примітка: під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю.

Детальніше за посиланням.

G

Сподобалася стаття?

мир тв