Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з 13 по 19 березня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 721

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 13 березня - 19 березня.

 

Книжкові виставки: До річниці визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників у відділі краєзнавства працює книжкова виставка «Подвиг, непідвладний часу», у відділі рідкісних та цінних видань – ексклюзивна виставка раритетів «Музеями світу».

Освітній напрям:

13-17 березня з 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі триватимуть навчання для користувачів літнього віку «Основи комп`ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет».

14 березня о 10.00 в Інтернет-центрі відбудеться тренінг для користувачів «Медіаграмотність громадян».

14 березня о 12.30 до Кропивницького завітає Віце-Консул Сполучених Штатів Америки Наомі Анісман, у відділі документів іноземними мовами вона представить доповідь з презентацією про студентські програми обміну, навчання у США та процедури оформлення віз США.

15 березня о 14.00 у відділі документів іноземними мовами відбудеться Інтерактивний тренінг-семінар від представників Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON – Dinternal.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! До свята 8 Березня в Інтернет-центрі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського розпочинається акція для всіх користувачів бібліотеки «Запишись до Інтернет-центру – отримай подарунковий сертифікат!». З 22 лютого до 22 березня запишіться до бібліотеки ім.Д.Чижевського або перереєструйтеся, завітайте з отриманим читацьким квитком до Інтернет-центру та отримайте подарунковий сертифікат! «8 березня = 8 годин безкоштовного Інтернету!».

Власники сертифікатів зможуть використати їх в будь-який час протягом 2017 року. 

G

Сподобалася стаття?

мир тв