Кропивничан запрошують відвідати виставку майстрів рукоділля

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 885

9 квітня 2017 року в Кропивницькому, в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського відбудеться нова виставка рукоділля, яка об'єднає майстрів з багатьох напрямків творчої діяльності із різних міст України.

Організатором виступає Творче Об’єднання "Hand Made Події".
До заходу можуть долучитися всі бажаючі.
Виставка «Hand Made Події»– самостійний захід і відбудеться в обласному центрі не вперше. Одночасно, в одному виставочному залі, діятимуть дві виставки: класичний хендмейд «Все в наших руках» і «Смачний хендмейд», де можна придбати ласощі.

У рамках виставки
1. Пройдуть безкоштовні майстер-класи з можливістю записатися на подальше навчання до майстрів. Запрошуються і дорослі і діти.
2. Конкурси, вікторини. Запрошуються і дорослі і діти. Переможці здобудуть призи від наших почесних гостей, - сімейний розважальний центр – «Ігробум».
В якості призів карти СРЦ для розрахунку на розважальних автоматах з позитивним балансом (вікова категорія без обмежень), сертифікати для дорослих, та сертифікати для самих маленьких діточок у ігрові сектори.
- кафе «Сказка» порадує переможців кондитеркою власного виробництва, та запрошеннями на святкові вечори у кафе.
3. Художник Василій Треглазов напише Ваш портрет або зобразить шарж протягом 15-30 хв.
4. Буде працювати майстер з бодиарту Ася Момонт.
5. Музичну атмосферу під час виставки будуть створювати наші друзі Андрій Шульга (лауреат конкурсу «Червона Рута»), Сергій Анастасій, джаз- бенд «Bag Band».


До участі запрошуються майстри хендмейду та усі бажаючі провести майстер-клас.

Детальніше на сайті: https://vk.com/h_mad та за телефонами: 050-652-96-46;
068-933-19-29; 050-052-38-07

G

Сподобалася стаття?

мир тв