У Кропивницькому презентують регіональну співпрацю Реанімаційного пакету реформ

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 550

29 березня представники коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” презентують Регіональну співпрацю РПР громадським організаціям у Кропивницькому. Під час презентації представники Секретаріату РПР поділяться досвідом побудови найвпливовішої коаліції ГО в Україні.

Своєю презентацією РПР продовжує встановлення контакту з місцевими активістами з метою поширення практики єднання на прикладі РПР. Метою нового етапу регіональної роботи є сприяння утворенню та функціонуванню локальних ініціатив (коаліцій), імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях.

Головними завданнями в Регіональній співпраці РПР є намірі коаліції:

сприяти коаліційній роботі та посиленню горизонтальних зв’язків на локальному рівні;
передати методику та стандарти роботи РПР;
спрямовувати зусилля на вирішення місцевих проблем шляхом створення локальних дорожніх карт реформ;
надати експертну, технічну, комунікаційну підтримки локальним ініціативам;
посилити співпрацю між регіональними середовищами активістів, експертів, журналістів.
Детально презентують шлях РПР та проблеми розвитку найвпливовішої коаліції – Артем Миргородський, керівник Секретаріату РПР та Іван Омелян, регіональний координатор РПР.

До обговорення запрошуємо громадських лідерів та активістів, а також представників соціально-відповідального бізнесу Кропивницького та Кіровградської області.

Для того, щоб взяти участь у події, потрібна обов’язкова реєстрація за посиланням http://bit.ly/Kropyvnytskyi до 27 березня включно.

G

Сподобалася стаття?

мир тв