У Кропивницькому відкриють мандрівну інсталяцію про протидію торгівлі людьми

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 903

23 березня з 14:00 до 15:00 в Кропивницькому на площі Героїв Майдану відбудеться відкриття інсталяції «ГРАНІ3».

1744 1200x800 2

«ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Кропивницькому до 4 квітня, а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ3» Кропивницькому є ГО «Обласний жіночий інформаційний центр», який надає допомогу та підтримку вразливим групам населення, впроваджує нові підходи до профілактики негативних явищ, а також у співпраці з державними та громадськими організаціями здійснює заходи з протидії торгівлі людьми.

Для додаткової інформації звертайтеся до: Аліни Осокіної, керівника проектів обласного жіночого інформаційного центру м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24 тел.: 0507044199; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

G

Сподобалася стаття?

мир тв