У Кропивницькому художник-аматор презентує виставку графічних творів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 763

24 березня о 12.00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття виставки графічних творів художника-аматора М.Ф.Явтушенка «Казарнянські пасторалі Миколи Явтушенка».

 

Персональна виставка «Казарнянські пасторалі Миколи Явтушенка» презентує понад двадцять графічних творів, виконаних у 2012-2016 роках.

Улюбленими мистецькими жанрами митця є пейзаж і натюрморт. В його пейзажах знаходять відображення не лише зовнішні ознаки мотивів природи рідного краю, але й особисті душевні переживання митця. Натюрмортні композиції вирізняються простотою і увагою до деталі. З особливим теплом створює портретні образи тих, з ким він разом живе, ходить на етюди, постійно спілкується і які підтримують його в житті та мистецьких пошуках.

Афіша

Довідка. Явтушенко Микола Федорович народився в 1959 році на Кіровоградщині. У 1981 році закінчив фізико-математичний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна (нині Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка).

Працював в загальноосвітній школі вчителем фізики, математики та малювання в Казарнянській загальноосвітній школі Знам’янського району Кіровоградської області. У 1984-1991 роках навчався в Московському заочному народному університеті мистецтв на відділенні живопису і графіки. В 2000 році в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася перша персональна виставка М.Ф.Явтушенка, яка фактично дала йому путівку в мистецьке життя.

 

G

Сподобалася стаття?

мир тв