Цього тижня в бібліотеці ім. Чижевського День театру, сміху та іноземні мови

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 647

Персонал Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського протягом тижня з 27 березня по 2 квітня підготував для жителів та гостей Кропивницького наступні заходи:

  • До Міжнародного Дня театру з 24 березня у відділі мистецтв експонується виставка старовинних листівок серії «Український театр: Тобілевичі» у фотографіях відомого митця Олексія Іваницького (м. Харків).
  • Також з нагоди Дня театру усі поціновувачі театрального мистецтва на бібліотечному сайті можуть ознайомитися з виданням Тетяни Корнієць «Что было - то было». Це довгоочікувана книга достовірних та зворушливих спогадів театральної актриси і режисера Тетяни Корнієць про театральне життя 50-х - 2000 років міста Кіровограда. З її ім'ям пов’язана історія кількох театральних колективів: з 1970 – народного театру БК ім. Жовтня заводу «Червона зірка»; з 1983 - народного театру БК ім. Калініна заводу «Гідросила»; з 2001 – народного театру «Тхія». Час проведення зустрічі з автором книги буде повідомлено додатково, слідкуйте за анонсами.
  • До Дня сміху: у традиційні дні поетичного свята відділи обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського пропонує користувачам презентацію книжкової виставки “Україна жартує” (відділ обслуговування користувачів).
  • На допомогу тим, хто саджає городину: З 28 березня у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук розгорнута книжкова виставка «Секрети розумного городника». Цю ж виставку віртуально можна переглянути на сайті бібліотеки.
  • Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! З 23 березня 2017 р. в м. Кропивницький на площі Героїв Майдану розміщена інсталяція «ГРАНІ3» та брифінг для ЗМІ (З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської міської ради, курує громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр»).
  • «ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена в м. Кропивницький до 5 квітня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України. 
  • Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00.
  • У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови. 

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

G

Сподобалася стаття?

мир тв