Обласна бібліотека для юнацтва запрошує на виставки та заходи

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 486

З 27 березня по 2 квітня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує всіх містян відвідати різноманітні заходи.

  • 27 березня о 13.40 відбудеться чергове засідання клубу «Дивосвіт». В рамках засідання відбудеться майстер-клас «Квіти в стилі канзаші» від майстрині Неділько Г.І. Канзаші (або в більш правильній транскрипції "кандзасі") (яп. 簪) - слово, яке в сучасному світі має два значення. На своїй батьківщині воно означає "жіноча прикраса для волосся, яку носять із кімоно". В Європі - "техніку рукоділля, засновану на складанні особливим чином шматочків тканини". Завітайте на майстер-клас та навчіться створювати справжню красу своїми руками.
  • 28 березня о 13.4 5працівники відділу популяризації книги проведуть тренінг «Добрим бути просто». Мова буде йти про доброту, милосердя, чутливість, адже в наш час люди забувають про добро, стали егоїстичними, злими, жадібними і несправедливими. Практичні командні заняття навчать учасників буди добрішими, посміхатися та говорити один одному тільки приємні слова.
  • 29 березня о 14.30 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді проведуть тренінг «Ми за здоровий спосіб життя». Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, не їдять шкідливих продуктів. Їх головна мета - зберегти здоров'я, щоб бути активними та довше жити. На скільки активними будуть учасники тренінгу - ми це побачимо!
  • 30 березня о 13.30 на відвідувачів чекатиме конкурсна програма «Ми проти паління». У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Не зважаючи на існуючі заходи проти вживання тютюну, значних успіхів у його подоланні поки що не досягнуто. Ця шкідлива звичка міцно утримується в побуті людей і продовжує розповсюджуватись. Тож давайте подолаємо її разом!
  • 30 березня о 13.45 працівники відділу популяризації книги проведуть тренінг «Мистецтво спілкування». Під час тренінгу учасники навчяться культурі спілкування у повсякденному житті, моральним основам культури поведінки в колективі, культурі мовлення, взаємоповазі, слухати один одного та робити висновки.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Також кропивничан запрошують на Книжкові виставки:

  • «Усе життя – театр» (до Міжнародного дня театру) (відділ мистецтв);
  • «Стежинами жіночих письменницьких доль» (відділ популяризації книги);
  • «Туберкульоз як інфекційна хвороба і соціальна проблема» (відділ популяризації книги);
  • «Світоч музики: Микола Лисенко» (відділ мистецтв);
  • «Висока мудрість й висока духовність слова» (відділ популяризації книги».

тел. 0954712767 – Букач Тетяна, 0505699007 – Корінь Христина. Адреса бібліотеки: вул. Декабристів 6\15. Ьіьліотека працює з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субота.

G

Сподобалася стаття?

мир тв