Бібліотека Чижевського запрошує на виставки вишитих ікон та декоративного розпису

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 801

У обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського з 3 по 9 квітня відбудеться ряд заходів.З 1 квітня у відділах обслуговування користувачів оновлено книжкові виставки нових надходжень.
Запрошуємо ознайомитися з квітневим розмаїттям нових видань. Також буде представлена книжкова виставка «НАТО: європейська безпека під впливом сучасності». А у відділі краєзнавства на книжкових виставках “Книжковий арсенал — 2017” „Краєзнавчий вісник” - нові книги.

 

4 квітня о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук відбудеться відкриття виставки вишитих ікон «Дорога до Бога» клубу народних ремесел «Ниточка».

Виставка представляє понад 40 робіт, вишитих хрестиком, гладдю та бісером. Особливе місце в творчості посідають ікони Божої матері, Св. Миколая, ікона Спасителя, Св. Іоанна, Св. Архангела Михаїла, Св. Пантелеймона, Ангела Хранителя, Св. Марії Магдалини та ін. Завітайте на виставку, аби помилуватися творінням рук майстринь, вкотре подивуватися, яка ж багата українська земля на талановитих людей.

До Дня здоров’я 5 квітня о 14.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться круглий стіл і зустріч з фахівцями товариства Червоного хреста України в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста боротьби з туберкульозом та СНІДом. Учні та студенти дізнаються про правила захисту від смертельних недуг і отримають фахові відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції, туберкульозу.

7 квітня о 13.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття виставки декоративного розпису «Мальований рай» Лариси Гарбузенко та студентів мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка.  В цей день зазвичай випускали на волю пташок, щоб, за народними повір’ями, співали на волі, Бога прославляли та просили щастя-удачі тому, хто їх випустив. Тому в експозиції виставки - роботи з зображенням вазонів, птахів та квітів у традиції стінописів українських інтер’єрів Наддніпрянщини, виконані студентами у 2017 році. «Птахи виходять схожими на квіти, а квіти - на птахів» - ці слова Миколи Гоголя якнайкраще описують український декоративний живопис. Під час відкриття відбудеться бліц майстер – клас.

9 квітня творче об’єднання «Hand Made – события» запрошує на виставку рукоділля. Програма починається об 11.30 з виступу джаз-бенду «Bag Band» (грають біля центрального входу). Під час виставки майстри проводитимуть майстер-класи (ліплення з глини, декупаж, розрізання скляної пляшки ниткою, плетіння), на вас очікують конкурси серед відвідувачів, музичні перерви кожну годину. Захід відбудеться у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук і триватиме до 18.00.

Акція: Шановні користувачі обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського, з 1 до 9 квітня пропонуємо скористатися акційною пропозицією до Міжнародного дня Інтернету «7 Годин безкоштовного Інтернету». Подробиці – в Інтернет-центрі ОУНБ ім. Д. Чижевського.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. 3 квітня до Міжнародного дня дитячої книги у відділі відбудуться голосні читання, обговорення “Захоплюючий світ дитячих книг”. У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

G

Сподобалася стаття?

мир тв