У Кропивницькому відбудеться Міжнародна наукова конференція з туризму

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1878

6-7 квітня 2017 року в Державній льотній академії Національного авіаційного університету в Кропивницькому відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України».

P8010020

Про це повідомив президент Кіровоградської обласної федерації спортивного туризму Олександр Колотуха.

В програмі роботи конференції – пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам розвитку туризму в регіонах України, робота наукових секцій за напрямками:

- «Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі»;

- «Географія туризму та рекреації»,

- «Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації»,

- «Психолого-педагогічні аспекти туризму та рекреації, підготовка фахівців з туризму»,

- «Екологічні аспекти туризму та рекреації»,

- «Краєзнавчий туризм».

Конференція викликала широкий резонанс у наукової спільноти України. До участі в конференції представили доповіді 65 науковців з Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Сум, Вінниці, Івано-Франківська, Ужгорода, Умані, Луганська (Старобільська), Кривого Рогу, Олександрії, а також з Угорщини, Словенії, Туреччини, Азербайджану, Єгипту. Серед учасників конференції 10 докторів наук та 28 кандидатів наук.

Кропивницький представлятимуть науковці Державної льотної академії, а також державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, фахівці туризму обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

G

Сподобалася стаття?

мир тв