Кіровоградська обласна бібліотека для літей запрошує з 3 по 9 квітня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 525

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 3 по 9 квітня.

5 квітня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-2 класів на «Story-time». На вас чекає інтерактивне голосне читання казки «Фея та швець» та знайомство з енциклопедією казкових героїв.
5 квітня о 14.30 годині запрошуємо до відділу підліткового читання на бібліотечний урок «Енциклопедії – книги, які знають все».
6 квітня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення привітальної Великодньої листівки он-лайн».
6 квітня о 14 годині запрошуємо всіх бажаючих до відділу підліткового читання на зустріч з протоієреєм Євгеном Назаренком, присвячену Світлому святові Благовіщення. Під час заходу, священнослужитель розповість про історію та символіку святкування цього дня.
9 квітня о 14 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-2 класів на Великодні забави для дітей та майстер-клас «Великодня веселка» із виготовлення великодніх подарунків. Майстер-клас буде безкоштовним, але з собою потрібно мати клей, ножиці, різнокольорові стрічки та папір.
Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

G

Сподобалася стаття?

мир тв