У Кропивницькому відбудеться кулінарний батл «Мастер-шеф»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1613

12 квітня о 14.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує усіх хто любить готувати або ж просто смачно поїсти на кулінарний батл «Майстер-шеф».

Конкурсна програма проходитиме у форматі одноіменного телевізійного кулінарного реаліті-шоу, яке здобуло велику популярність серед глядачів.

В кулінарній битві змагатимуться команди учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг та Кіровоградського професійного ліцею № 2 ім. Єгорова, що навчаються за спеціальністю «кухар».

В рамках програми команди готуватимуть три страви з меню трьох популярних у місті закладів харчування та відпочинку - шоколадної майстерні «Какао Боб», кафе «Прага» та «Sho bar».

Саме представники та шеф-кухарі цих закладів перевірятимуть конкурсантів на майстерність, кулінарну кмітливість, вправність, стресостійкість та вміння працювати в команді.

Також судді оцінюватимуть страви приготовані командами за трьома критеріями – швидкість приготування, смак та естетику оформлення.

На глядачів чекатимуть цікаві випробування та «смачні» майстер-класи від кухарів-професіоналів.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва. тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;
0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01.

Майстер шеф афіша

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв