Кропивницький: у бібліотеці для юнацтва відбудеться book-круїз, виставки та майстер-клас

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 701

З 10 по 16 квітня у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться ряд заходів – книжкові виставки, тренінг та майстер-клас.

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають Всесвітній День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Саме з цього приводу в бібліотеці будуть оформлені тематичні виставки: з 10 квітня – «Природи чудеса, натхнення і краса» та «Коли співає дерево». Для кожної людини, яка щиро любить рідну землю, її природа - найчарівніша у світі.

Виставки розкриють її справжню красу, і якщо ви вважаєте себе гідним сином чи дочкою рідної землі, то маєте берегти, примножувати її красу - і тоді вона заквітчає ваше серце й життя добром і щастям;

з 12 квітня – «Мистецька спадщина Івана Кавалерідзе», присвячена 130-ій річниці від дня народження українського скульптора, кінорежисера та драматурга. Його називали – українським Мікеланджело, людиною з всесвітнім ім’ям. У Кавалерідзе вперше в історії вітчизняного кінематографа завдяки світлу люди перетворювалися на скульптури. Світло і тінь на виразних обличчях, пластичність фігур створювали переконливу динаміку кадру, який, на перший погляд, здавався статичним. Про всю унікальність цієї постаті ви дізнаєтесь завітавши до відділу мистецтв, де і буде оформлено виставку;

з 13 квітня – «Чисте довкілля – здорова нація», присвячена Дню довкілля. Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Виставку буде оформлено у відділі абонемента.

з 13 квітня – «Великдень – найбільше християнське свято». Переглянувши виставку користувачі бібліотеки можуть ознайомитися з українськими звичаями та обрядами, пов’язаними з циклом Великодніх свят, з історією свята, традиціями його святкування в Україні та світі.

Масові заходи:

10 квітня о 15.00 - еко-година «Екологічні проблеми Кіровоградщини» . Працівники відділу популяризації книги розкриють найбільш гострі екологічні проблеми нашої області: стан атмосферного повітря, зберігання, обробка та утилізація відходів, стан річки Інгул та інші.

11 квітня о 8.00 – туристична подорож «Небачені красоти України»». Просторі степи, мальовничі гори, прекрасний краєвид струмків із невеличкого пагорба – усім цим може похвалитись наша країна – Україна. Чимало прекрасного і мальовничого приховує наша матінка-країна у своїх лісах, степах. І чимало прекрасного для нас ще невідомо, адже ніхто не знає що може бути прихованим у великому лісі або ж, на дні Дніпра. Саме про найпривабливіші куточки нашої країни розкажуть в рамках заходу працівники відділу мистецтв.

11 квітня о 12.00 та 13 квітня о 13.00 – майстер-клас «Писанка в техніці декупаж». На відвідувачів чекає екскурс в старовинну українську традицію розпису яєць в цікавій техніці декупаж. За допомогою бібліотекарів учасники також зможуть самі зробити писанку, яка стане гарною прикрасою на святковому столі та Великодньому кошику чи унікальним подарунком для близької людини.

12 квітня об 11.00 – слайд-бесіда «Цей безцінний скарб – писанка». Виникнення писанки сягає тих прадавніх часів, коли формувалися світоглядні засади наших далеких Пращурів. Цей вид мистецтва поширений у багатьох народів світу, але найбільше саме в Україні. З писанками пов'язано безліч легенд, повір'їв, переказів, звичаїв, традицій, обрядів, які виникли ще в язичницьку добу, видозмінювалися, а з прийняттям християнства набули нової якості — пов'язаної з дійством освячення паски під час найголовнішого християнського свята — Великодня. Дослідники вважають, що українська писанка має понад 100 символічних малюнків. Більше про писанку дізнаються усі відвідувачі заходу.

12 квітня о 14.00 - кулінарний батл «Майстер-шеф». У справжній кулінарній битві змагатимуться команди учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг та Кіровоградського професійного ліцею № 2 ім. Єгорова, що навчаються за спеціальністю «кухар». Оцінюватимуть кулінарну майстерність кухарі-професіонали. Тож на відвідувачів чекає максимум смачних та цікавих випробувань учасників, професійні майстер-класи та тематичні книжкові віставки.

13 квітня о 13.45 – тренінг «Мистецтво спілкування». Працівники відділу популяризації книги навчать учасників тренінгу конструктивному спілкуванню, правилам і прийомам ведення бесіди і дискусії. Тренінг покликаний за допомогою практичних вправ покращити комунікативні навички, допомогти знайти спільну мову з оточуючими, навчити мистецтву вирішення конфліктів.

13 квітня о 14.00 – слайд-бесіда «Небезпека в Інтернеті». Сьогодні кількість користувачів мережі Інтернет постійно зростає, при чому частка молоді та зовсім юної аудиторії серед користувачів дуже велика. Для багатьох молодих людей Інтернет стає інформаційним середовищем, без якого вони не уявляють собі життя. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик. Про те як захистити себе та свою особисту інформацію і піде мова під час заходу.

13 квітня о 15.00 – book-круїз «Моя улюблена книга». «Книжки – це вікна, через які виглядає душа» сказав колись
Генрі Бичер. Книга може багато чого розказати як про її автора так і про людину, якій вона подобається. Учасники заходу дізнаються про різні жанри книг, про новинки сучасної літератури та обговорять свої літературні вподобання.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва. Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності; 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua.

Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субота.

G

Сподобалася стаття?

мир тв