Анонс заходів обласної бібліотеки для юнацтва з 18 по 23 квітня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 609

З 18 по 23 квітня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на масові заходи та виставки.

Книжкові виставки:


з 18 квітня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку «Подорожуймо Україною!», присвячена Міжнародному дню пам’яток та визначних місць, якій в Україні відзначають щорічно 18 квітня. Наша країна – просто казкова. Ви певні, що все про неї знаєте? В Україні знайдеться і пустеля, і гірські каньйони, місця для цікавого пішохідного туризму і нерекламовані ніким закинуті історичні пам’ятки. Виставка розкриє всю красу природи та історичної спадщини України.

з 18 квітня у відділі популяризації книги буде представлено до уваги читачів книжкову виставку «Сторінки відкриває нова книга», присвячена Всесвітньому дню книги і авторського права. Книга на сучасному етапі розвитку цивілізації залишається одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. На виставці будуть представлені нові надходження нашої книгозбірні.

з 18 квітня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку «Феномен Мар’яна Крушельницького», присвячену 120-ій річниці від дня народження українського актора.


Мар'ян Михайлович Крушельницький – режисер, актор, один із фундаторів українського театру. Він став актором і режисером, театральним педагогом – “цілим театром в одній особі”, як скажуть потім його учні. Але й мусив пройти крізь ті випробування, що судилися українському театрові у двадцятому столітті... Про багатогранний талант М. Крушельницького відвідувачі дізнаються переглянувши підготовлену виставку.

з 20 квітня - працівники відділу сприяння технічній творчості молоді запрошують переглянути виставку творчих робіт «Творчість сильних духом». На виставці будуть представлені поробки членів громадської організації «Серце матері» - молоді з особливими потребами. Роботи виконані у різних техніках декоративно - ужиткового мистецтва з великою старанністю та позитивними емоціями, тож не залишать байдужими усіх відвідувачів виставки.

Масові заходи:


18 квітня о 14.30 – працівники відділу популяризації книги проведуть інформаційну панораму «Знати, щоб жити», в рамках засідання лекторію «Молодь і право». В рамках заходу, спільно з фахівцями Міського управління юстиції, будуть обговорені норми права, які необхідно знати молоді живучи в сучасному світі.

18 квітня о 14.00 та 20 квітня о 14.30 буде проведено еко-годину «Екологічні проблеми Кіровоградщини». Працівники відділу популяризації книги розкриють найбільш гострі екологічні проблеми нашої області: стан атмосферного повітря, зберігання, обробка та утилізація відходів, стан річки Інгул та інші.

19 квітня о 14.30 працівники відділу популяризації книги проведуть еко-вікторину «Бережи природу». Люди живуть на планеті більше двох тисяч років. За цей час не завжди до природи ставилися обережно, особливо у період бурхливого розвитку прогресу. Тож під час заходу учасники навчаться не тільки берегти природу, але й дізнаються про те, як відновлювати її.
в бібліотеці будуть проходити тематичні заходи:

19 квітня о 14.00 у відділі популяризації книги буде проведена еко-година «Чорнобиль. Гірка пам'ять і вічна біль». Захід буде проведено до Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для СРСР і світу. Це наклало деякий відбиток на хід розслідування її причин. Підхід до інтерпретації фактів і обставин аварії змінювався з часом і повністю єдиної думки не існує досі. Про основні події та версії причин аварії і піде мова під час заходу.

20 квітня о 14.00 – відбудеться чергове засідання «Школи інформаційного комфорту» на тему «Енциклопедії. Словники. Довідники». Довідкові видання - це твори друку, що містить короткі відомості наукового, науково-популярного або прикладного характеру, викладені, оформлені та розміщені так, щоб їх можна було швидко знайти. Тож зорієнтуватися у потоці наукової і політичної інформації допоможе довідкова література про яку і розкажуть бібліографи нашої книгозбірні.

20 квітня о 18.00 відбудеться чергове засідання літературного клубу «Ліра». Запрошуємо усіх бажаючих на вечір японської поезії «Крапля роси на пелюстці». В програмі: читання віршів (хоку, танка, ранга), чаювання в японських традиціях та творча майстерня. Вхід вільний.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва. тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності
Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субота.

G

Сподобалася стаття?

мир тв