Анонси

У бібліотеці Кропивницького запрацює безкоштовна квест-кімната

. 1190

В рамках Книжкового фестивалю “Весняний книговир” письменниця Ольга Мігель та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошують всіх любителів моторошних загадок пройти випробування у квест-кімнаті “Сновида: Бібліотека Чистилища” та зануритись в містичну атмосферу роману “Сновида”, відміченого конкурсом “Коронація слова”!
Лише 27 та 28 квітня, з 13:00 до 17:00, всі бажаючі зможуть абсолютно безкоштовно зіграти з надприродними силами.
УВАГА! Гра проводитиметься за попередньої реєстрації команд! Кожна команда матиме до години на те, щоб пройти випробування у квест-кімнаті в Обласній бібліотеці для юнацтва (на Дворцовій 15/6). Якщо ви не зареєструєте команду, але також захочете зіграти - доведеться чекати в черзі, коли буде вільний ігровий час, або ж поки якась команда запізниться.
Зареєструвати свою команду для участі в грі, а також згуртуватись, щоб знайти для себе напарників, можна в спільноті квесту https://vk.com/snovida_library_quest або зв’язавшись з організаторами за номером 0954712767 – Тетяна.
"Відтепер Роксана з кінцями забула про лік часу. Вона просто шукала ключа та двері, поки вистачало сил, і лягала спати в найбезпечнішому знайденому місці, коли розуміла, що їй конче необхідно відпочити.
Одним з таких місць стала стара, запорошена пилом бібліотека, на яку вона випадково натрапила. Її, безумовно, треба буде ретельно обшукати, оглядаючи книгу за книгою, в примарній надії знайти ключа. Але це вже буде згодом, після того, як вона поспить.
Блукаючи між стелажів в пошуках місця для відпочинку, Роксана випадково перечепилась об щось, але чомусь не здійнла цим гучного грюку, який міг би привабити Вартового." (с) Ольга Мігель. Сновида

Поширюйте

Коментуйте


Реклама