Анонси

У Кропивницькому відбудеться публічна дискусія про виборчу реформу

. 1450

28 квітня у Кропивницькому відбудеться публічна дискусія «#ВиборчаРеформаChallenge». Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Попри те, що парламентські політичні сили, Президент, Уряд неодноразово підкреслювали необхідність впровадження пропорційної системи з відкритими списками, відповідні положення досі не реалізовані. Бездіяльність Верховної Ради та парламентських фракцій у сфері виборчої реформи ставить під сумнів щирість намірів політичних еліт в цілому. Парламентська Асамблея Ради Європи вкотре закликала до прийняття єдиного виборчого Кодексу та пропорційної виборчої системи, як одного з ключових індикаторів спроможності країни до реформ.
Неурядові організації в черговий раз закликають парламент до прискорення реформування виборчого законодавства та проводитимуть фахові консультації з місцевими політичними групами, експертами, організаторами виборчого процесу. Результати обговорень будуть систематизовані та надані на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву ВРУ, лідерам фракцій та народним депутатам.

У дискусії візьмуть участь:

- Ольга Коцюруба, радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА
- Надія Пашкова, старша координаторка програм IFES

Захід розпочнеться о 10.00 в конференц-залі Торгово-промислової палати за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79 А.

До участі у дискусії запрошуються народні депутати, представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій та журналісти.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама